Serhat Kebab Antalya nadal gra ze Stalą!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Takie informacje przekazuje się z największą przyjemnością - umowę sponsorską ze Stalą Brzeg przedłużył Serhat Kebab Antalya, który od nowego sezonu będzie wspierał nasz klub w jeszcze większym zakresie, a logo firmy znajdzie się na koszulkach naszych zawodników!

Serhat Kebab Antalya to restauracja serwująca najlepszego kebaba w Brzegu, a zarazem lojalny i wieloletni sponsor naszego klubu. Restauracja posiada swoje lokale przy ul. Szkolnej 2 oraz Robotniczej 2.

W menu restauracji znajdują się smaczne, tradycyjne tureckie dania, takie jak kebab w bułce lub tortilli, ale także m.in. pizza, makarony, frytki czy zapiekanki. Dbałość o smak, bogate menu oraz najwyższa jakość obsługi sprawiają, że restauracja jest jedną z najbardziej znanych i lubianych w okolicy. Kebab Antalya oferuje dowóz na wynos, co jest bardzo dużym udogodnieniem dla swoich klientów.

Serhat Kebab Antalya dołączył do grona Sponsorów Premium i jego logo znajdzie się na koszulkach naszych zawodników. Nową umowę sponsorską podpisali Prezes Piotr Scąber oraz właściciel restauracji Pan Vakkas Polat.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie!

www.brzegkebab.pl

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn