Karton-Pack przedłuża współpracę ze Stalą Brzeg

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Kolejna firma przedłuża współpracę z naszym klubem. W dalszym ciągu naszą Stal wspierać będzie wieloletni sponsor, firma Karton-Pack Sp. Jawna - Bogdan Pniewski, Antoni Kociuba i Jakub Szyrwiński!

Karton-Pack powstał w 1997 roku. Firma zajmuje się produkcją opakowań kartonowych klapowych i fasonowych. Chcąc nadążyć za rosnącym zapotrzebowaniem rynku na ekologiczne opakowania, inwestuje ona w rozwój i unowocześnienie parku maszynowego. Na przestrzeni lat Karton-Pack znacząco rozbudował swoje hale produkcyjne, dzięki czemu wzrosły również możliwości produkcyjne firmy.

KARTON-PACK Sp.Jawna

Podstawę działalności Karton-Packu stanowi produkcja opakowań z tektury falistej i litej:

  •  kartony klapowe zbiorcze
  • kartony fasonowe z wykrojnika
  • pudła kaszerowane
  • wyposażenie kartonów, tj. kratownice, obwoluty, przekładki.

Karton-Pack od wielu lat jest zaangażowany we wspieranie brzeskiego sportu – firma od 2004 roku sponsorowała zespół koszykarek występujący w I lidze, natomiast w 2005 roku, za czasów Prezesa Mariusza Solińskiego została również jednym ze sponsorów naszego klubu (wówczas funkcjonującym jako BTP Piast Brzeg).

Serdecznie dziękujemy firmie Karton-Pack i jej właścicielom za dotychczas okazywane wsparcie na rzecz naszego klubu i cieszymy się, że współpraca nadal będzie kontynuowana!

Zapraszamy również na: https://kartonpack.com.pl/

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn