Juniorzy młodsi: STEGU Start Jełowa – Stal Brzeg 4:4

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Szalony mecz juniorów młodszych w Jełowej zakończył się podziałem punktów.

Niewiele ponad 20 minut potrzebowały obie ekipy, by aż czterokrotnie znaleźć drogę do siatki. Strzelanie w 8′ otworzył Mateusz Mozoła. 10 minut później gospodarze wyrównali, zaś 180 sekund później prowadzenie Stalowcom ponownie dał „Mozi”. Do przerwy był jednak remis 2:2 po golu z 22. minuty.

Futbol „na tak” kontynuowany był również po zmianie stron. W 52. minucie na prowadzenie 3:2 wyszli gospodarze, a w 58′ hat-tricka skompletował Mozoła, dając Stali remis 3:3. W 65. minucie na 4:3 dla Stali trafił Tomasz Górski, lecz ostatnie słowo należało do rywali, którzy na sześć minut przed końcem wyrównali na 4:4. Ostatecznie obie drużyny po niezwykle emocjonującym widowisku podzieliły się punktami.

Remis pozwolił Stali pozostać na podium tabeli OLJM. Brzeżanie są aktualnie na 3. miejscu, a już w środę będą mieli okazję do zwiększenia swojego dorobku punktowego, gdy na własnym obiekcie podejmą ekipę Piasta Strzelce Opolskie.

9. kolejka OLJM

STEGU Start Jełowa – Stal Brzeg 4:4

bramki dla Stali: Mozoła 8′, 21′, 58′, Górski 65′

Stal: Stankiewicz (60′ Kurowski) – Błaszczak, Chromik (88′ Wajer), Górski, Grabowski, Kozłowski, Lupa (78′ Dziedzic), Małek, Mozoła, Sikora, Soliński (60′ Grajcar). Trener Wojciech Kaszub.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn