Fabryka Silników Elektrycznych BESEL S.A. nowym sponsorem Stali Brzeg!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Zarząd naszego klubu nie ustaje w poszukiwaniu kolejnych sponsorów. Dziś z przyjemnością możemy poinformować, że do grona firm wspierających Stal Brzeg dołączyła Fabryka Silników Elektrycznych BESEL S.A.!

 

BESEL to historyczny sponsor naszego klubu, który był zarazem jednym z jego założycieli. To właśnie w 1967 roku przy fabryce Maszyn Rolniczych Agromet, FSE BESEL oraz Brzeskich Zakładach Przemysłowych powołano do życia Międzyzakładowy Klub Sportowy Stal Brzeg. Żółto-niebiescy piłkarze wspierani przez swoich sponsorów największe sukcesy odnosili w latach 70. ubiegłego wieku, gdy otarli się nawet o awans na drugi szczebel rozgrywkowy w Polsce.

 

Piłkarze naszego klubu w koszulkach z logiem firmy BESEL, lata 90. ub. wieku

 

Historia BESEL-u jest jeszcze dłuższa, bo sam zakład powstał w 1950 roku. Obecnie firma jest jedną z największych na terenie naszego powiatu. BESEL jest również częścią Grupy Cantoni, a więc pioniera w produkcji silników elektrycznych. Głównym polem działalności BESEL S.A jest produkcja silników indukcyjnych klatkowych w zakresie mocy od 0,04 KW do 3 KW. Firma stale rozwija się m.in. poprzez modernizację parku maszynowego i doskonalenie organizacji wewnątrz firmy.

 

Umowę sponsorską z ramienia firmy BESEL podpisał Prezes Zarządu Rafał Bednarek, natomiast nasz klub reprezentował Prezes Piotr Scąber.

 

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i ogromnie cieszymy się, że firma, która od zawsze była częścią Stali Brzeg wraca do wspierania brzeskiej piłki nożnej!

 

Fabryka Silników Elektrycznych BESEL S.A.

Brzeg, ul. Elektryczna 8

kontakt: tel. 77 416 28 61, e-mail: besel@cantonigroup.com

strona internetowa: www.besel.pl 

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn