Drużyna rezerw z pucharowym awansem

Po bardzo ciężkim spotkaniu nasza druga drużyna zameldowała się w kolejnej rundzie terytorialnego Pucharu Polski. Podopieczni Wojciecha Kaszuba pokonali B-klasową Pogoń Łosiów 2:1.

Początek meczu niespodziewanie należał do gospodarzy i to oni jako pierwsi otworzyli rezultat. W 29. minucie rzut krany pewnie wykonał Paweł Mrozik, dając Pogoni prowadzenie. Jeszcze przed przerwą żółto-niebiescy wyrównali – w 38. minucie gola na 1:1 zdobył Piotr Sikora. Po zmianie stron Stalowcy przeważali i w końcu dopięli swego. Bramkę na wagę awansu do kolejnej rundy w 72. minucie zdobył Krzysztof Sajdyk.

W kolejnej rundzie, która zostanie rozegrana w marcu przyszłego roku, brzeżanie zmierzą się na wyjeździe z zespołem LZS KS Kruszyna-Prędocin.