Drużyna rezerw z pucharowym awansem

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Drużyna rezerw Stali Brzeg awansowała do półfinału terytorialnego Pucharu Polski. Podopieczni trenera Marka Zagórskiego wygrali w Przylesiu z Polonią 3:1.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, wykorzystując nieporozumienie w defensywie żółto-niebieskich. Naszej drużynie dość szybko udało się wyrównać. W 30. minucie Konrad Naspiński wykorzystał podanie od Maksymiliana Bożka, trafiając na 1:1. Decydujące ciosy nasza ekipa zadała po przerwie, w odstępie 5 minut. Przy obu trafieniach asystował Dawid Wroński – najpierw, w 64. minucie trafił Kamil Kopij, zaś w 69. minucie bardzo silnym uderzeniem zza pola karnego wynik na 3:1 ustalił Szymon Zalewski. Dodajmy, że od 67. minuty Stalowcy musieli grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Konrada Nędzyńskiego.

Nasza drużyna awansowała do półfinału, w którym zmierzy się z ekipą LZS-u II Starowice. To spotkanie zostanie rozegrane pod koniec marca, natomiast już za tydzień wracają rozgrywki ligowe. W pierwszej wiosennej kolejce A-klasy Stal II Brzeg na wyjeździe zagra z rezerwami Victorii Chróścice.

Ćwierćfinał terytorialnego Pucharu Polski Brzeg-Namysłów

Polonia Przylesie – Stal II Brzeg 1:3

bramki: Wania 15′ – Naspiński 30′, Kopij 64′, Zalewski 69′

Stal: Łopatka – Kopij, Górski (60′ Sikora), Bożek (55′ Nędzyński), Małek, Naspiński (90′ Galant), Sajdyk (46′ Skakun), Sikora, Volosinovych (46′ Strzelbicki), Wroński, Zalewski. Trener Marek Zagórski.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn