Dominik Brzozowski nowym bramkarzem Stali Brzeg!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Oficjalnie możemy poinformować o drugim zimowym wzmocnieniu naszej III-ligowej drużyny. Żółto-niebieskie barwy reprezentować będzie bramkarz Dominik Brzozowski, który na zasadzie wypożyczenia trafia do Brzegu z Polonii Bytom.

Dominik Brzozowski ma 21 lat, mierzy blisko 1,90 m i waży 80 kg. Nowy golkiper Stali swoją przygodę z futbolem rozpoczynał w młodzieżowych ekipach APN Knurów, Zaborza Zabrze i Ruchu Chorzów. W wieku juniorskim „Brzoza” wzbudził zainteresowania największych klubów na Śląsku, efektem czego był transfer w 2020 roku do III-ligowej Polonii Bytom. Tam, jako podopieczny obecnego trenera Stali Kamila Rakoczego młody bramkarz rozegrał dwa pełne sezony na szczeblu trzecioligowym, notując łącznie 52 występy.

Przed startem rozgrywek 2022/23 Brzozowski został wypożyczony do Chełmianki Chełm, klubu występującego w III lidze (grupie 4). Nasz nowy golkiper rozegrał łącznie 13 spotkań ligowych i jedno pucharowe, notując pięć czystych kont, zaś jego zespół zakończył rundę jesienną na 11. pozycji w tabeli.

Dominik z jednej strony jest jeszcze zawodnikiem na dorobku, ale z drugiej posiada już naprawdę spore doświadczenie (65 meczów w III lidze) i liczymy na to, że będzie poważnym wzmocnieniem w naszej bramce.

„Brzoza”, witamy w Stali i życzymy samych udanych interwencji!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn