Bilety na mecz z Wartą Poznań

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem i wieloma pytaniami związanymi z możliwością nabycia wejściówek na mecz pucharowy z ekstraklasową Wartą Poznań informujemy, że:

  • bilety – cegiełki będzie można zakupić w przedsprzedaży w dniach 27 października (piątek), a także 30 października (poniedziałek) w godzinach 16:00 – 18:00 w budynku klubowym (przy boisku ze sztuczną nawierzchnią) na Stadionie Miejskim w Brzegu.
  • wejściówki będą również sprzedawane w dniu meczu w kasach na godzinę przed rozpoczęciem spotkania – czyli od godziny 12:00.

Ilość wejściówek jest ograniczona i wynosi 999 sztuk ze względu na to, że spotkanie będzie imprezą niemasową. Cena biletów – cegiełek to 20 złotych (bilet normalny), 10 złotych (dla młodzieży do lat 18), natomiast dzieci do lat 12 mają wstęp za darmo po pobraniu darmowych wejściówek.

Cena biletów jest wyższa niż w przypadku meczów ligowych ze względu na znacznie większe koszty organizacji spotkania (konieczność zapewnienia profesjonalnej ochrony i stewardów). Obowiązuje tylko płatność gotówką.

Serdecznie zachęcamy do wcześniejszego nabycia biletów celem uniknięcia kolejek w dniu spotkania. Niech to będzie piłkarskie święto na Stadionie Miejskim w Brzegu. Do zobaczenia!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn