Trampkarze gromią w drugim meczu sezonu

Drugie zwycięstwo w drugim meczu sezonu odnieśli trampkarze Stali Brzeg. W środowe popołudnie podopieczni Jarosława Aleksandrzaka rozbili MGKS Ozimek 13:0.

Przewaga młodych brzeżan nie podlegała dyskusji od samego początku, choć w pierwszych minutach żółto-niebiescy mieli problemy ze skutecznością. Wraz z upływem czasu nasi zawodnicy rozkręcali się coraz bardziej, na przerwę schodząc przy wyniku 7:0. Po zmianie stron Stalowcy dorzucili kolejne sześć trafień, ostatecznie wygrywając z zespołem z Ozimka aż 13:0.

2. kolejka OLT

Stal Brzeg – MGKS Ozimek 13:0

bramki: Mozoła 3, A. Zieliński 3, Młynarczyk 2, J. Zieliński, Bednarski, Makos, Burny, Jakubik

Stal: Kadłubowski – Burny, Golański, Jasiński, Gancarz, Mozoła, Bednarski, A. Zieliński, J. Zieliński, Makos, Młynarczyk. Grali ponadto: Raczkowski, Pustowar, Chorążyczewski, Ruszel, Jakubik, Humnicki. Trener Jarosław Aleksandrzak.