Trampkarze: Stal Brzeg – Polonia Nysa 5:3

Trampkarze Stali Brzeg zmazali plamę po ubiegłotygodniowej przegranej w Opolu i pewnie pokonali dotychczasowego lidera tabeli - Polonię Nysa - 5:3.

Ekipa Jarosław Aleksandrzaka zapewniła sobie trzy punkty w zasadzie jeszcze przed przerwą. Żółto-niebiescy prowadzili bowiem wówczas 3:0 po trzech bramkach Adama Zielińskiego. Kolejne trafienia oglądaliśmy w drugiej połowie meczu. Na listę strzelców wpisał się drugi z braci Zielińskich – Jakub oraz Oliwier Pustowar. Przyjezdni zmniejszyli straty dopiero w ostatnich dziesięciu minutach, lecz na nic więcej nie było ich stać. W tym „czerwonym” meczu (obie ekipy dostały po czerwonej kartce) Stal wygrała z Polonią 5:3 i wskoczyła na pozycję wicelidera tabeli OLT.-