Trampkarze: Stal Brzeg – MKS Gogolin 3:1

Trampkarze zakończyli rundę jesienną OLT z kompletem 14 zwycięstw, dzięki czemu w dobrych humorach mogą przygotowywać się do baraży o CLJ U-15.

Piątkowy pojedynek z MKS-em Gogolin został rozstrzygnięty jeszcze przed przerwą. W pierwszej połowie do siatki dwukrotnie trafił Adam Zieliński i raz Bartosz Młynarczyk. Po zmianie stron gra żółto-niebieskich wyglądała już gorzej, pojawiały się błędy indywidualne, wskutek czego przyjezdni w 72. minucie zdołali zdobyć bramkę honorową. Ostatecznie podopieczni Jarosława Aleksandrzaka wygrali z MKS-em 3:1, dzięki czemu zakończyli rundę jesienną OLT z 14 zwycięstwami w 14 meczach (bilans bramek 94:9).

Już w przyszłym tygodniu nasi trampkarze rozegrają mecze barażowe o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Przeciwnikiem Stalowców będzie Lechia Zielona Góra, a pierwsze spotkanie odbędzie się w Brzegu w najbliższą sobotę. Rewanż zaplanowano cztery dni później, w środę.