Rezerwy: Stal II Brzeg – Victoria II Chróścice 0:2

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Rozczarowujący start sezonu w wykonaniu rezerw Stali Brzeg.

Pierwsza połowa niedzielnego pojedynku z Victorią Chróścice nie zwiastowała, że brzeżanie zakończą to spotkanie bez punktów. To nasi piłkarze mieli więcej doskonałych okazji bramkowych, lecz żółto-niebiescy byli tego dnia porażająco nieskuteczni. Blisko trafień byli m.in. Skakun, Poniewierski czy Zalewski. Przyjezdni w pierwszych 45 minutach stworzyli sobie w zasadzie jedną okazję bramkową i ją wykorzystali. W 36. minucie prawym skrzydłem urwał się Lukas Janus i strzałem przy bliższym słupku otworzył rezultat.

Po zmianie stron sytuacji było już mniej, choć nadal to Stalowcy dłużej utrzymywali się przy piłce, chcąc kreować grę. Złe decyzje i niewiele konkretów w ofensywie, a także problemy z odnalezieniem się w chaosie, który sprzyjał przyjezdnym spowodowały, że to goście triumfowali. Zawodnicy z Chróścic nie tylko mądrze się bronili, lecz również byli zabójczo skuteczni. Efektem tego było drugie trafienie w 60. minucie po rzucie rożnym, które ustaliło wynik na 0:2.

Bez wątpienia spodziewaliśmy się więcej po naszych chłopakach, ale czasami taki „gong” na początek jest potrzebny. Jeszcze wiele meczów do wygrania przed nami – kolejna okazja już za tydzień, gdy żółto-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Polonią Domaszowice.