Rezerwy: Stal II Brzeg – LKS Rybna 2:0

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Kolejne trzy punkty naszej drugiej drużyny, która w tabeli A-klasy zwiększyła przewagę nad wiceliderem do sześciu oczek.

Starcie z LKS-em Rybna przebiegało pod dyktando młodej drużyny Stali, która przeważała na murawie niemal przez pełne 90 minut. Pierwszą groźną sytuację stworzyli sobie jednak przyjezdni. Strzał z rzutu wolnego trafił jednak w poprzeczkę bramki Adriana Łopatki. Przed przerwą świetną okazję mieli jeszcze Aleksander Skakun i Dawid Wroński po stronie Stali. Jedyne trafienie w pierwszych 45 minutach zanotował Konrad Naspiński, który w polu karnym wyskoczył najwyżej i uderzeniem głową wykończył piłkę dośrodkowaną przez Szymona Zalewskiego.

W drugiej części gry obraz meczu znacząco się nie zmienił. Nadal więcej z gry mieli podopieczni Marka Zagórskiego, ale wykorzystali tylko jedną okazję. W 62. minucie uderzenie Tomasza Górskiego przełamało ręce bramkarza gości i piłka wylądowała w siatce. Ostatecznie Stal II Brzeg pokonała LKS Rybna 2:0, a dzięki zdobytym trzem punktom umocniła się na 1. miejscu w tabeli A-klasy. Przewaga nad drugim LZS-em Skarbimierz wynosi sześć oczek.

17. kolejka A-klasy

Stal II Brzeg – LKS Rybna 2:0

bramki: Naspiński 30′, Górski 62′

Stal: Łopatka (61′ Kurowski) – Bożek (69′ Małek), Bujakiewicz, Górski (81′ Galant), Kopij, Kudra, Naspiński (58′ Nędzyński), Skakun (75′ Górniak), Strzelbicki (61′ Sikora), Wroński, Zalewski. Trener Marek Zagórski.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn