Rezerwy: Stal II Brzeg – KS Skarbimierz 4:3

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu rezerwy Stali Brzeg wygrały mecz na szczycie z KS-em Skarbimierz 4:3, dzięki czemu zwiększyły swoją przewagę nad wiceliderem do 11 punktów.

To przyjezdni jako pierwsi wyszli na prowadzenie po przepięknym uderzeniu Sebastiana Kowalika z dystansu. Jeszcze przed przerwą podopieczni Marka Zagórskiego wyrównali. Po zamieszaniu w polu karnym do siatki trafił Konrad Naspiński i było 1:1.

W drugiej części gry byliśmy świadkami jeszcze większych emocji. Najpierw gola na 2:1 zdobyli goście, ale kolejne minuty należały do brzeżan. Na 2:2 wyrównał Konrad Naspiński, gola na 3:2 zdobył Danylo Yakovenko, a czwartą bramkę dla Stalowców i tym samym hat-tricka w 90. minucie zapisał na swoim koncie Naspiński. W doliczonym czasie gry kontaktowego gola na 3:4 zdobył Sebastian Kowalik, ale na więcej przyjezdnych nie było już stać. Żółto-niebieskie rezerwy zanotowały 9 z rzędu wygraną w lidze, wykonując ogromny krok w kierunku awansu do Klasy Okręgowej.

Szersza relacja oraz składy już wkrótce…