Mateusz Dychus wypożyczony do MKS-u Kluczbork

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Po ośmiu latach z rzędu spędzonych w Stali z naszej drużyny odchodzi Mateusz Dychus, który na zasadzie wypożyczenia przenosi się do MKS-u Kluczbork.

21-letni napastnik jest wychowankiem naszego klubu. Od 2014 roku nieprzerwanie piął się po szczeblach piłki młodzieżowej i juniorskiej, by w 2017 roku, w wieku 16 lat zadebiutować w III lidze. Od tego czasu „Dycha” zgromadził na swoim koncie 97 ligowych występów dla Stali, zdobywając w nich 13 bramek.

W poprzednim sezonie Mateusz Dychus 30-krotnie meldował się na boisku i zanotował trzy trafienia, lecz w rundzie wiosennej był przeważnie zmiennikiem. Teraz zawodnik zmienia otoczenie i na zasadzie czasowego wypożyczenia przenosi się do MKS-u Kluczbork. Mamy nadzieję, że w zespole ligowego rywala Mateusz wróci do regularnej gry i potwierdzi swoje umiejętności, które bez wątpienia posiada.

„Dycha”, dziękujemy za wszystko, życzymy powodzenia i mówimy „do zobaczenia”!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn