Lazur Optique sponsorem Stali Brzeg!

Lazur Optique sponsorem Stali Brzeg!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Z dużą przyjemnością możemy poinformować o kolejnej firmie, która postanowiła wspierać brzeski futbol. W gronie sponsorów Stali Brzeg witamy Lazur Optique!

Lazur optique

 

Salon optyczny Lazur Optique to firma działająca w Brzegu od 12 lat, obecnie od 6 lat pod adresem przy ul. Jagiełły 5. W swojej ofercie posiada ona szeroki wybór opraw okularowych, przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych. Lazur Optique oferuje również badanie wzorku optometryczne, ortoptyczne oraz okulistyczne, przeprowadzane przez wysokiej klasy specjalistów.

Lazur Optique to salon, w którym specjaliści posiadają najnowsze rozwiązania dotyczące spowalniania krótkowzroczności u dzieci, wszystkie dostępne na rynku polskim. Specjalizują się ponadto w badaniach dzieci i dorosłych. W salonie jest również możliwość wykonania badania OCT i zaprojektowania okularów progresywnych wg biometrycznego stanu oka. Firma stawia na jak najwyższą jakość obsługi oraz indywidualnie podejście do każdego, kto ją odwiedza. Klienci salonów w Brzegu przy ulicy Jagiełły 5, a także w Grodkowie przy ul. Reymonta 4 zawsze wychodzą z nich z zadowoleni i często wracają ponownie mając pewność, że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

Dla stałych klientów Lazur Optique powstał program lojalnościowy, który oferuje liczne rabaty oraz promocje. Umowę sponsorską wraz z właścicielką firmy Panią Anną Tułą podpisał prezes Stali Brzeg Piotr Scąber. Logo firmy Lazur Optique zostanie umieszczone na koszulkach naszej drużyny seniorów. Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy wszystkich kibiców do korzystania z usług salonu optycznego Lazur Optique!

Lazur Optique Brzeg,

ul. Jagiełły 5

kontakt: tel. 77 410 03 26,

e-mail: lazur.biuro@gmail.com

strona internetowa: www.lazuroptique.pl

Salon Lazur Optique w Grodkowie przy ul. Reymonta 4

Salon Lazur Optique w Grodkowie przy ul. Reymonta 4

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn