Historia meczów Stali z Cariną Gubin

W piątek piłkarze Stali zagrają ligowy mecz z Cariną Gubin. Będzie to trzecie w historii spotkanie pomiędzy tymi zespołami.

Żółto-niebiescy pierwszy raz spotkali się z „Obuwnikami” dopiero w poprzednim sezonie, a to z racji tego, iż przez wiele lat zarówno Carina, jak i Stal rywalizowały na innych poziomach rozgrywkowych. Pierwszy mecz naszemu zespołowi zdecydowanie nie wyszedł. W Gubinie to gospodarze wygrali 1:0, choć Stalowcy już do przerwy mogli „zamknąć” wynik, lecz byli tego dnia koszmarnie nieskuteczni. W drugiej połowie kontrę jedną z kontr gubinian wykorzystał Komarnicki i to beniaminek zgarnął komplet oczek.

Skrót tego meczu można obejrzeć TUTAJ.

W rundzie rewanżowej górą byli piłkarze Stali, którzy wygrali pewnie 3:0. Nasz zespół kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń i skutecznie punktował rywali. Do siatki przed przerwą trafił Michał Sypek, a w drugiej połowie rezultat ustalili Dominik Bronisławski i Marcin Niemczyk.

Bilans meczów to więc jedno zwycięstwo i jedna porażka naszego zespołu (bramki 3:1).