Centrum Usług Gastronomicznych Mario pozostaje sponsorem Stali!

Centrum Usług Gastronomicznych Mario pozostaje sponsorem Stali!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Z przyjemnością informujemy, że współpracę z naszym klubem postanowiło przedłużyć Centrum Usług Gastronomicznych "Mario" S.C. - Mariusz Firek i Alicja Firek. Tym samym wieloletni sponsor Stali nadal będzie wspierał rozwój naszego klubu!

Centrum Usług Gastronomicznych „Mario” zajmuje się świadczeniem szeroko rozumianych usług gastronomicznych: organizacją wesel, przygotowywaniem cateringu, a także prowadzeniem restauracji. Wiele lat doświadczenia, a także tysiące zadowolonych klientów sprawiają, że „Mario” wyrobiło sobie markę zaufanej i profesjonalnej. Najwyższym wyrazem docenienia jest uśmiech na twarzach gości i to, jak często osoby odwiedzające „Mario” ponownie tam wracają, powierzając kompleksową organizację wesel lub imprez rodzinnych i firmowych.

Centrum Usług Gastronomicznych "Mario"

„Mario” oprócz Restauracji, w której na co dzień można zjeść pyszny obiad, posiada również trzy sale weselne. Firma jest w stanie zapewnić catering oraz obsługę imprez nawet do 1000 osób, oferując nie tylko smaczny posiłek, skomponowany według gustu klienta, ale również wystrój sali czy pomoc w wyborze oprawy muzycznej. Powierzając organizację swojej imprezy firmie „Mario” wiesz, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Na przestrzeni lat Centrum Usług Gastronomicznych „Mario” oraz właściciele firmy zostali uhonorowani wieloma nagrodami i laurami, m.in. Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji w kategorii „Firma Rodzinna” (2020), tytułem laureata (2017) oraz wyróżnieniami (2013, 2015) w konkursie „Opolska Nagroda Jakości”, a ponadto Państwo Alicja i Mariusz Firek zostali powołani na członków Rady Biznesu Powiatu Brzeskiego.

Umowę przedłużającą współpracę sponsorską wraz z właścicielką firmy Panią Alicją Firek podpisał Prezes Stali Piotr Scąber.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że kolejny zaufany partner postanowił nadal wspierać rozwój brzeskiego futbolu. Jednocześnie zachęcamy wszystkich kibiców do korzystania z Centrum Usług Gastronomicznych „Mario”!

Centrum Usług Gastronomicznych „Mario” S.C. – Mariusz Firek i Alicja Firek Brzeg,

ul. Elektryczna 8 kontakt: tel. 77 411 15 77

strona internetowa: www.mario-web.pl 

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn