56 lat brzeskiej Stali

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Dokładnie 56 lat temu rozpoczęła się historia Stali Brzeg, która trwa do dziś...

25 stycznia 1967 roku do życia powołano Międzyzakładowy Klub Sportowy Stal Brzeg. Żółto-niebiescy na przestrzeni lat przeżywali wzloty i upadki – od walki po awans na drugi poziom rozgrywkowy czy sukcesy młodzieży, po całkowite rozwiązanie sekcji piłkarskiej w 1994 roku – ale dzięki wielkiemu zaangażowaniu brzeżan klub przez lata mógł tworzyć piękną sportową historię naszego miasta.

W tym szczególnym dniu dziękujemy piłkarzom, trenerom, prezesom, działaczom, kibicom i wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do rozwoju naszego klubu.

Była, jest i będzie… BRZESKA STAL!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn