Sparing nr 3: Stal Brzeg – Polonia Nysa (ZAPOWIEDŹ)

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Bardzo ciekawie zapowiada się kolejny mecz sparingowy piłkarzy Stali. Brzeżanie w piątkowy wieczór na własnym obiekcie podejmą beniaminka III ligi - Polonię Nysa.

Ostatnia gra kontrolna z Moto-Jelczem Oława pokazała zwyżkującą formę naszego zespołu. Zawęziło się też grono zawodników testowanych, dzięki czemu trener Marcin Nowacki może już pracować tylko z tymi piłkarzami, których potencjalnie widzi w kadrze Stali na nowy sezon.

Nasz sparingowy przeciwnik, a więc Polonia Nysa w ubiegłych rozgrywkach zdobył tytuł mistrza IV ligi opolskiej. Podopieczni Łukasza Czajki nie pozostawili konkurencji większych szans, kończąc sezon z bilansem 27 zwycięstw, 4 remisów i 3 porażek oraz jedenastu punktów przewagi nad Ruchem Zdzieszowice. Różnica pomiędzy IV a III ligą jest jednak bardzo duża, o czym nysanie przekonali się dwa lata temu, a więc klubowi działacze od początku lipca wzięli się do roboty w celu wzmocnienia drużyny.

Na I treningu Polonii stawiło się 26 zawodników, w tym aż 14 testowanych. Nie znamy jednak personaliów żadnego z nich, bowiem klub jak na razie nie potwierdził żadnego transferu. Wiadomo tylko, że z zespołu odeszli bracia Jakub i Mateusz Danieluk.

Mecz sparingowy Stal Brzeg – Polonia Nysa rozpocznie się o godzinie 18:00 na głównej płycie Stadionu Miejskiego w Brzegu. Zapraszamy!

Sparing nr 3

Stal Brzeg – Polonia Nysa

22.07.2022 (piątek), godz. 18:00

Stadion Miejski w Brzegu

fot. www.kspolonianysa.pl

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn