Trener Zbigniew Smółka i kapitan naszej drużyny Jakub Kowalski skomentowali wygraną żółto-niebieskich nad Startem Namysłów, która zagwarantowała nam awans do III ligi.
– Pełna dominacja i kontrola meczu z naszej strony, choć muszę pochwalić konsekwencję Startu w grze w bardzo niskiej obronie. Byliśmy jednak cierpliwi w ataku pozycyjnym i to doprowadziło do zdobycia bramki. Potem stały fragment gry i było po meczu. Cieszę się bardzo, że po raz kolejny zagraliśmy na zero z tyłu. Lepszego scenariusza nie mogłem sobie wymarzyć w meczu przed naszą publicznością. Załatwiliśmy sprawę dla naszych kibiców w domu, a przy tym oszczędziłem zawodników których chciałem. Zadebiutował nasz młody wychowanek Ziemowit, by dać impuls naszej Akademii do ciężkiej pracy. Fajny dzień i spokojny mecz – ocenił pojedynek ze Startem Namysłów trener Zbigniew Smółka.
– Każdy z nas wiedział, o co jest ten mecz i każdy chciał to zrobić na swoim stadionie. Bardzo dużo pracy za nami, ten jeden mecz to niewielki wysiłek w porównaniu do tego, co robiliśmy przez cały rok. Prezentujemy teraz bardzo wysoką formę, kolokwialnie mówiąc 'puściło nas’ i z meczu na mecz wygląda to bardzo dobrze. A dzisiaj jest moment do świętowania – powiedział po meczu ze Startem kapitan Stalowców Jakub Kowalski.