Oficjalny serwis internetowy klubu piłkarskiego STAL BRZEG

Sezon 2023/24

Terminarz

Terminarz A-klasy, grupa 2 (sezon 2023/24):

1. kolejka A-klasy: 20.08.2023 (niedziela), godz. 17:00: Stal II Brzeg – Victoria II Chróścice 0:2

2. kolejka A-klasy: 27.08.2023 (niedziela), godz. 14:00: Polonia Domaszowice – Stal II Brzeg 1:1

3. kolejka A-klasy: 03.09.2023 (niedziela), godz. 17:00: Stal II Brzeg – Victoria Kościerzyce 3:2

4. kolejka A-klasy: 10.09.2023 (niedziela), godz. 16:30: LKS Rybna – Stal II Brzeg 1:5

5. kolejka A-klasy: 17.09.2023 (niedziela), godz. 14:00: Stal II Brzeg – Start II Namysłów 2:2

6. kolejka A-klasy: 24.09.2023 (niedziela), godz. 16:00: KS Skarbimierz – Stal II Brzeg 4:0

7. kolejka A-klasy: 01.10.2023 (niedziela), godz. 16:00: Stal II Brzeg – Widawka Lubska 9:0

8. kolejka A-klasy: 08.10.2023 (niedziela), godz. 15:00: Gazownik Wawelno – Stal II Brzeg 0:4

9. kolejka A-klasy: 15.10.2023 (niedziela), godz. 15:30: Stal II Brzeg – Żubry Smarchowice Śląskie 2:0

10. kolejka A-klasy: 22.10.2023 (niedziela), godz. 15:00: SKS Dąbrowa – Stal II Brzeg 3:2

11. kolejka A-klasy: 29.10.2023 (niedziela), godz. 14:00: Stal II Brzeg – Orzeł Olszanka 4:0 (mecz w Olszance, Stal gospodarzem)

12. kolejka A-klasy: 05.11.2023 (niedziela), godz. 13:30: Olimpia Lewin Brzeski – Stal II Brzeg 0:2

13. kolejka A-klasy: 12.11.2023 (niedziela), godz. 13:00: Stal II Brzeg – LZS Brynica 5:2

1/4 finału terytorialnego Pucharu Polski: 18.11.2023 (sobota): Pogoń Łosiów – Stal II Brzeg 1:2

1/2 finału terytorialnego Pucharu Polski: Polonia Przylesie – Stal II Brzeg 1:3

14. kolejka A-klasy: 10.03.2024 (niedziela), godz. 15:00: Victoria II Chróścice – Stal II Brzeg 2:3

15. kolejka A-klasy: 17.03.2024 (niedziela), godz. 13:00: Stal II Brzeg – Polonia Domaszowice 5:0

16. kolejka A-klasy: 24.03.2024 (niedziela), godz. 15:30: Victoria Kościerzyce – Stal II Brzeg 1:2

Półfinał terytorialnego Pucharu Polski: 30.03.2024 (sobota), godz. 13:00: Stal II Brzeg – LZS Starowice 5:3 pd.

17. kolejka A-klasy: Stal II Brzeg – LKS Rybna 2:0

18. kolejka A-klasy: Start II Namysłów – Stal II Brzeg 2:4

19. kolejka A-klasy: 21.04.2024 (niedziela), godz. 13:00: Stal II Brzeg – KS Skarbimierz

Kadra

KADRA – STAL II BRZEG – RUNDA WIOSENNA 2023/24

Bramkarze: Adrian Łopatka, Alan Grobelski, Dawid Kurowski, Kacper Stankiewicz

Obrońcy: Jakub Małek, Jakub Galant, Robert Ożóg, Patrick Strzelbicki, Fabian Sikora, Stanislav Volosinovych, Nataniel Grajcar

Pomocnicy: Damian Wojciechowski, Dawid Wroński, Piotr Lupa, Maksymilian Bożek, Tomasz Mazur, Robert Sikora, Alex Skakun, Krzysztof Sajdyk, Michał Soliński, Piotr Sikora.

Napastnicy: Konrad Nędzyński, Konrad Naspiński, Mateusz Młynarczyk.

Trener: Marek Zagórski.

Asystent trenera: Tomasz Rabanda.

Kierownik drużyny: Przemysław Łopatka.