ZGO Gać wciąż gra ze Stalą!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Z przyjemnością możemy poinformować, iż w dniu dzisiejszym doszło do podpisania nowej umowy sponsorskiej pomiędzy Zakładem Gospodarowania Odpadami w Gać a BTP Stal Brzeg. Tym samym nasz wieloletni partner i sponsor nadal będzie wspierał rozwój piłki nożnej w Brzegu.

Podpisy na nowej umowie złożyli Prezes ZGO Gać Sp. z o.o. Pan Jacek Październik oraz reprezentujący nasz klub Prezes Piotr Scąber.

Zakład Gospodarowania Odpadami w Gać od wielu lat wspiera BTP Stal Brzeg, przyczyniając się do rozwoju sportowego i organizacyjnego naszego klubu. To dzięki tak lojalnym partnerom brzeska młodzież może odnosić sukcesy, takie jak choćby w ubiegłym roku (zwycięstwo naszych trampkarzy w lidze wojewódzkiej i gra w barażach o CLJ U-15, awans drugiej drużyny do A-klasy czy zdobycie terytorialnego Pucharu Polski), a seniorzy mają możliwość rywalizacji w silnej III lidze już siódmy rok z rzędu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego sponsora: www.zgo.org.pl.

Serdecznie dziękujemy ZGO Gać Sp. z o.o. za zaufanie!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn