Za nami Dzień Dziecka ze Stalą Brzeg

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Wczoraj na Stadionie Miejskim w Brzegu odbył się nasz Dzień Dziecka ze Stalą Brzeg.

Choć pogoda na początku próbowała pokrzyżować nam plany, z czasem wyszło słońce, a uśmiechy nie schodziły z twarzy naszych młodych zawodników.

Nie zabrakło gier i meczów wewnętrznych, dmuchańców, grilla, konkursów z nagrodami oraz upominków dla każdego uczestnika.

Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólną zabawę i stworzenie fantastycznej atmosfery. Cieszymy się, że mogliśmy razem świętować ten wyjątkowy dzień!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn