Weekendowy rozkład jazdy Akademii

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Zachęcamy do lektury zapowiedzi meczów naszych zespołów młodzieżowych, dla których to jeden z ostatnich weekendów z rozgrywkami ligowymi.

Opromienieni pucharowym zwycięstwem piłkarze rezerw Stali podejmą Olimpię Lewin Brzeski. Goście z pewnością podejdą do meczu ambicjonalnie – raz, że to pojedynek derbowy, a dwa, że trenerem Stali II Brzeg jest Marek Zagórski, w rundzie jesiennej szkoleniowiec Olimpii. Na pewno czekają nas więc duże emocje.

25. kolejka A-klasy

Stal II Brzeg – Olimpia Lewin Brzeski

2 czerwca (niedziela), godz. 13:00

Juniorzy młodsi, którzy wciąż mają szansę na 2. miejsce w tabeli, u siebie zagrają z przedostatnim w stawce MKS-em Kluczbork. Liczymy na trzy punkty.

13. kolejka OLJM

Stal Brzeg – MKS Kluczbork

2 czerwca (niedziela), godz. 10:00

Trampkarze Stali na pewno spadną z Opolskiej Ligi Trampkarza, ale w meczu z Polonią Nysa mogą powalczyć o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

13. kolejka OLT

Polonia Nysa – Stal Brzeg

3 czerwca (poniedziałek), godz. 18:00

II ligę młodzika niemal na pewno opuszczą również najmłodsi zawodnicy Stali, biorący udział w rozgrywkach ligowych. W pierwszym meczu tej rundy brzeżanie wygrali z rezerwami Startu, więc i teraz jest okazja na dobry wynik, a przede wszystkim zebranie cennego doświadczenia.

13. kolejka II ligi młodzika

Stal Brzeg – Start II Namysłów

3 czerwca (poniedziałek), godz. 18:00

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn