Trener Zbigniew Smółka zostaje w naszym klubie na kolejny sezon!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Z przyjemnością informujemy, że dziś Zarząd Klubu BTP Stal Brzeg doszedł do porozumienia z trenerem Zbigniewem Smółką, architektem sukcesu w postaci awansu naszej drużyny do III ligi.

Podpisany został nowy kontrakt, na mocy którego szkoleniowiec poprowadzi żółto-niebieskich w sezonie 2026/27. Umowa zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.

Trenerze, cieszymy się na możliwość dalszej współpracy i życzymy wielu sukcesów ze Stalą Brzeg!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn