Trener Zbigniew Smółka po meczu z Fortuną: rewanż nam się udał

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Szkoleniowiec żółto-niebieskich ocenił zwycięski pojedynek z Fortuną Głogówek. Stalowcy pokonali swoich rywali 5:0.

„Jestem zadowolony z gry mojego zespołu. Chcieliśmy się zrewanżować Fortunie za porażkę z jesieni i myślę, że w pełni nam się to udało. Cieszą bramki po stałych fragmentach gry, czyli tym, co ćwiczymy na treningach. Myślimy już o przyszłotygodniowym wyjeździe na bardzo trudny teren do Starościna. Wiemy o co walczymy, wiemy jaka jest matematyka i zrobimy wszystko, żeby krok po kroku przybliżać się do upragnionego celu” – skomentował mecz szkoleniowiec brzeskiej Stali.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn