Trener Paweł Schmidt: zrealizowaliśmy nasz upragniony cel

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Po meczu z Po-Ra-Wiem Większyce i awansie do III ligi oddaliśmy głos jednemu z architektów sukcesu, trenerowi Pawłowi Schmidtowi.

– Za nami emocjonujący sezon. Jestem bardzo zadowolony, że zrealizowaliśmy nasz cel główny, czyli awans do III ligi. Zanim tego dokonaliśmy, przeszliśmy długą drogę od budowania kadry zespołu po zeszłorocznym spadku, przez konsekwentną pracę nad modelem i zasadami gry, po budowanie relacji i wspólnej tożsamości, aby piłkarze byli czymś więcej niż sumą indywidualności. Myślę, że jak na warunki IV ligowe udało nam się stworzyć solidny zespół, który nawet w trudnych momentach się nie poddawał i zawsze parł do przodu – ocenił trener.

– To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie praca szeregu osób, dlatego serdecznie dziękuję: „Władzom klubu” za stworzenie nam stabilnych warunków do pracy. Sztabowi (trenerom asystentom, kierownikowi oraz fizjoterapeutce) za sumienną pracę przez cały sezon i ich wkład w rozwój zespołu. Specjalne podziękowania przesyłam do naszych kibiców, którzy wspierali nas w każdym meczu. Na największe słowa uznania zasługują moi zawodnicy. Nigdy nie szukali wymówek i zawsze byli gotowi do pracy i poświęcenia, co w ostatecznym rozrachunku zostało nagrodzone. Za każdym sukcesem sportowym podąża wzrost wymagań. Przed nami duże wyzwanie, ale jestem pewien, że ten zespół da z siebie wszystko, aby mu sprostać – dodał szkoleniowiec.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn