Trener Paweł Schmidt: wykonaliśmy swoje zadanie

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Trener Paweł Schmidt podsumował środowe zwycięstwo naszego zespołu w Prudniku. Żółto-niebiescy ograli rywala aż 13:1, a dzięki korzystnemu wynikowi w starciu Bogacicy z Ozimkiem awansowali na fotel lidera IV ligi.

Mówiąc o meczu w Prudniku najlepiej go podsumować słowami, że wykonaliśmy swoje zadanie. Cieszy fakt, że do tego zwycięstwa cegiełki dołożyli również zawodnicy, którzy do tej pory grali w mniejszym wymiarze czasowym. Warto podkreślić również udany debiut szesnastoletniego Mateusza Mozoły, który od dwóch tygodni jest włączony do kadry pierwszego zespołu. Mam nadzieję, że będzie to dla niego solidna motywacja – powiedział po spotkaniu w Prudniku trener Paweł Schmidt.
Dzięki korzystnemu dla nas wynikowi w Ozimku w sobotę staniemy przed szansą, aby osiągnąć nasz cel główny w tym sezonie. Dla mnie najważniejsze jest jednak to, aby nasza uwaga nie była skierowana na to co dzieje się w tabeli, tylko na to, żeby rozegrać dobry i zwycięski mecz. W trudnych momentach powtarzałem zawodnikom, że najlepsze co możemy zrobić to utrzymać wysoką etykę pracy i determinację by wygrać kolejne mecze. Tym razem również mam takie podejście. Najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie i koncentracja na zadaniu w postaci najbliższego meczu – zapowiada nasz trener.
Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn