Trampkarze: wysoka przegrana w pierwszej odsłonie barażów

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Klęskę w pierwszym meczu barażowym o CLJ U-15 ponieśli trampkarze Stali Brzeg, przegrywając aż 3:9.

Spotkanie z Lechią Zielona Góra, a więc całkowicie nieznanym nam zespołem było sporą niewiadomą, ale chyba nikt nie spodziewał się aż takiej przepaści i tak wysokiego rezultatu.

Mecz niemal od początku do samego końca układał się nie po naszej myśli. Jeszcze przed upływem kwadransa goście wyszli bowiem na dwubramkowe prowadzenie. Gdy w 15. minucie gola kontaktowego zdobył Jakub Golański wydawało się, że Stalowcy wracają do gry. Niestety przed przerwą rywale ukąsili jeszcze dwukrotnie i po pierwszych 45 minutach to Lechia prowadziła 4:1.

W drugiej części gry rywale kontynuowali egzekucję. Brzeżanie mimo to ponownie zdołali odpowiedzieć – w ostatnich dziesięciu minutach do siatki dwukrotnie trafił Adam Zieliński, lecz były to jedynie bramki na otarcie łez. Ostatecznie podopieczni Jarosława Aleksandrzaka przegrali z Lechią Zielona Góra 3:9 i przed środowym meczem rewanżowym są w piekielnie trudnej, by nie powiedzieć beznadziejnej sytuacji. Tak czy inaczej jesteśmy z naszych chłopaków bardzo dumni i obojętnie jak zakończy się drugie spotkanie, nasi trampkarze zasługują na gratulacje za to bardzo udane półrocze. Głowy do góry i powodzenia w rewanżu!

Baraże o CLJ U-15 – I mecz

Stal Brzeg – Lechia Zielona Góra 3:9

bramki dla Stali: Golański 15′, A. Zieliński 70′, 79′

Stal: Raczkowski – Bednarski, Galant (50′ Jakubik), Gancarz (75′ Humnicki), Golański (Wiewióra), Jasiński (75′ Ruszel), Makos, Młynarczyk (75′ Mojzyk), Mozoła, A. Zieliński, J. Zieliński. Trener Jarosław Aleksandrzak.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn