Trampkarze: Swornica Czarnowąsy – Stal Brzeg 2:9

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Kolejny raz nasz zespół trampkarzy rozgromił swojego przeciwnika.

W piątek żółto-niebiescy zaaplikowali Swornicy Czarnowąsy aż dziewięć bramek, tracąc przy tym dwie. Już do przerwy wynik brzmiał 4:0, a do siatki trafiali Adam Zieliński, Jakub Golański, Filip Galant i Mateusz Mozoła. Jeszcze większe strzelanie obserwowaliśmy po zmianie stron. Kolejne trzy gole zdobył Mozoła, raz futbolówkę do bramki skierował Jakub Zieliński, a jedno trafienie zostało zapisane jako samobójcze. Gospodarze w międzyczasie odpowiedzieli dwukrotnie, ale na więcej nie było ich stać.

Ostatecznie Stal wygrała w Czarnowąsach 9:2 i umocniła się na prowadzeniu w tabeli, a to za sprawą porażki Odry II Opole w Gogolinie. Na półmetku rundy jesiennej ekipa Jarosława Aleksandrzaka ma na swoim koncie komplet siedmiu zwycięstw (21 punktów) i bilans bramkowy 50:4.

8. kolejka OLT

Swornica Czarnowąsy – Stal Brzeg 2:9

bramki: Mozoła 4, J. Zieliński, A. Zieliński, Galant, Golański, Jasiński

Stal: Raczkowski – Bednarski, Galant, Gancarz, Golański, Jasiński, Makos, Młynarczyk, Mozoła, A. Zieliński, J. Zieliński. Grali ponadto: Chorążyczewski, Humnicki, Kadłubowski, Mojzyk, Nikiel, Pustowar, Ruszel. Trener Jarosław Aleksandrzak.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn