Trampkarze: Stal Brzeg – Soccer College Łubniany 3:2

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Zwycięstwo trampkarzy Stali Brzeg w meczu kończącym sezon 2022/23.

Starcie było niezwykle ważne dla gości, którzy walczyli o 1. miejsce i możliwość udziału w barażach o awans do CLJ U-15. Stalowcy z kolei nie mieli już szans, by wdrapać się jeszcze na podium tabeli OLT, ale i tak zamierzali udanie zakończyć rozgrywki i bez wątpienia im się to udało.

Mecz obfitował w mnóstwo emocji, kartek i bramek, a przede wszystkim zwrotów akcji. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze – w 32. minucie gola dla Stali zdobył Adrian Jasiński.

Niedługo po zmianie stron na 2:0 podwyższył Adam Zieliński i wtedy dopiero rozpoczęły się największe emocje. Przyjezdni ruszyli do odrabiania strat i udało im się to zrobić w niespełna 10 minut – w 60. minucie na 1:2 trafił Jadczak, a w 68. minucie wyrównał Laksy. Zawodnicy z Łubnian chcieli walczyć o pełną pulę, ale taki sam cel mieli Stalowcy. W 75. minucie swoją drugą bramkę tego dnia zdobył Adrian Jasiński, zapewniając żółto-niebieskim zwycięstwo 3:2.

Podopieczni Jarosława Aleksandrzaka zakończyli rundę wiosenną na 5. miejscu w tabeli OLT. Bez wątpienia był to jednak udany sezon, patrząc pod kątem rozwoju zawodników, jak i osiąganych rezultatów (jesienią nasi piłkarze wygrali ligę wojewódzką, dzięki czemu walczyli w barażach o CLJ). Gratulujemy całej drużynie, zawodnikom, ich rodzicom i oczywiście trenerowi!

14. kolejka OLT

Stal Brzeg – Soccer College Łubniany 3:2

bramki: Jasiński 2, A. Zieliński

Stal: Raczkowski – Galant, Gancarz, Golański, Jasiński, Młynarczyk, Mojzyk, Nikiel, Pustowar, A. Zieliński, J. Zieliński. Grali również: Chorążyczewski, Czech, Krzyściak, Lubaszczyk. Trener Jarosław Aleksandrzak.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn