Trampkarze: Stal Brzeg – MKS Gogolin 5:3

Trampkarze Stali udanie rozpoczęli rundę wiosenną. Podopieczni Jarosława Aleksandrzaka pokonali jak zawsze niewygodny zespół z Gogolina 5:3.

Po pierwszej połowie spotkania był remis 1:1. Już w 5. minucie do siatki trafił Kamil Ruszel, ale równo kwadrans później przyjezdni wyrównali.

Znacznie więcej działo się po zmianie stron. Wówczas drużyna z Gogolina dwukrotnie wyszła na prowadzenie (2:1 i 3:2), lecz brzeżanie nie poddali się i walczyli do samego końca. Niezwykle waleczna postawa poskutkowała trzema bramkami w ostatnim kwadransie. Bramkarza rywali pokonywali Jakub Golański, Oliwier Nikiel i Oliwier Pustowar. Grająca w nieco osłabionym zestawieniu Stal wygrała 5:3 i zgarnęła premierowe trzy punkty. Brawo zespół!