Trampkarze: MKS Gogolin – Stal Brzeg 0:4

Trampkarze Stali Brzeg się nie zatrzymują. W piątek zespół Jarosława Aleksandrzaka wygrał po raz szósty z rzędu.

Tym razem żółto-niebiescy zostawili w pokonanym polu rówieśników z MKS-u Gogolin, zwyciężając aż 4:0.

Mecz nie był jednak tak łatwy, jak mógłby wskazywać na to wynik. Spotkanie dobrze rozpoczęli brzeżanie, którzy po upływie niespełna 30 minut prowadzili 2:0. Do siatki gospodarzy trafiali Młynarczyk i Jasiński. Problemy pojawiły się w później, zwłaszcza w drugiej połowie. Zawodnicy z Gogolina „siedli” na naszych piłkarzach, zmuszając ich do popełniania prostych błędów przy wyprowadzaniu piłki. Zapały miejscowych ostudził gol na 3:0 autorstwa Adama Zielińskiego. Chwilę później poprawił jeszcze Mateusz Mozoła i nikt już nie miał wątpliwości, kto tego dnia sięgnie po komplet oczek.

Nasza drużyna z kompletem sześciu zwycięstw i bilansem bramkowym 41:2 przewodzi tabeli OLT. Za tydzień trampkarze Stali również na wyjeździe zmierzą się ze Swornicą Czarnowąsy.