Trampkarze: AP MMKS Kluczbork – Stal Brzeg 1:8

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Nie tylko juniorzy młodsi zaaplikowali rywalom osiem bramek. Bardzo wysoko swoje spotkanie zwyciężyli również nasi trampkarze.

Pierwsza odsłona nie zapowiadała aż tak wysokiego rezultatu. Co prawda brzeżanie jako pierwsi otworzyli wynik w 13. minucie za sprawą Mateusza Mojzyka, natomiast gospodarze niedługo później wyrównali. Chwilę przed zmianą stron do siatki trafił Adam Zieliński i na przerwę żółto-niebiescy schodzili z prowadzeniem 2:1.

W drugiej połowie worek z bramkami otworzył się na dobre. Gole zdobywali bracia Zielińscy (kolejne trzy trafienia Adama i dwa gole Jakuba), a raz na listę strzelców wpisał się Bartosz Młynarczyk. Ostateczny rezultat to 8:1 dla Stali.