Rezerwy z pewnym awansem do półfinału terytorialnego Pucharu Polski

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Piłkarze drugiej drużyny Stali Brzeg nie mieli żadnych problemów z wywalczeniem awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym.

W starciu z wiceliderem B-klasy z Kruszyny żółto-niebiescy już do przerwy byli na dwubramkowym prowadzeniu. Po zmianie stron podopieczni Dariusza Żaka dorzucili kolejne trzy trafienia, na które gospodarze odpowiedzieli tylko raz. Ostatecznie młodzi Stalowcy wygrali z LZS-em Kruszyną-Prędocin 5:1, a na listę strzelców wpisywali się Damian Wojciechowski (dwukrotnie), Paweł Ziemba, Igor Makos i Szymon Zalewski.

Nasz zespół awansował do półfinału rozgrywek, w którym to na początku kwietnia zmierzy się z LZS-em Golczowice. Teraz wszyscy skupiamy się na starcie rundy wiosennej A-klasy – w niedzielę brzeżan czeka wyjazdowe starcie z Victorią Kościerzyce.

1/4 finału terytorialnego Pucharu Polski

LZS Kruszyna-Prędocin – Stal II Brzeg 1:5

bramki: Małunowicz – Wojciechowski 2, Ziemba, Makos, Zalewski

Stal: Łopatka – Sajdyk, Galant, Pietrzak, Wojciechowski, Makos, Bożek, Sikora, Ziemba, Zalewski, Strzelbicki. Z ławki wchodzili: Stankiewicz, Lubczyk, Młynarczyk, Grajcar, Mraczek. Trener Dariusz Żak.

fot. www.brzeg24.pl

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn