Rezerwy Stali zagrają o terytorialny Puchar Polski

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Drużyna rezerw Stali Brzeg w czwartek, 30 maja powalczy o trofeum terytorialnego Pucharu Polski. Na głównej płycie Stadionu Miejskiego w Brzegu żółto-niebiescy zmierzą się ze Startem II Namysłów.

Podopieczni Marka Zagórskiego, po wygraniu rozgrywek A-klasy i awansie do Klasy Okręgowej stają przed szansą na zakończenie tego sezonu z dubletem. Będzie to też szansa na powtórzenie wyczynu sprzed roku – wówczas młodzi Stalowcy wygrali B-klasę i zdobyli Puchar, w finale pokonując Widawę Wilków 2:1. Rok temu Stal II Brzeg również zagrała w finale, lecz wówczas zdecydowanie lepszy był LZS Starościn, który zwyciężył 4:1.

Naprzeciw Stali stanie ligowy rywal, a więc Start II Namysłów, który w ligowej tabeli plasuje się na 5. pozycji. Namysłowianom nie grozi więc już ani walka w barażach, ani spadek z ligi. W obecnych rozgrywkach żółto-niebiescy dwukrotnie mierzyli się z „dwójką” Startu, remisując 2:2 oraz wygrywając 4:2.

W drodze do finału Start pokonał Polonię Domaszowice (3:2), LZS Łączany (2:0) i Widawę Wilków (3:1), natomiast Stal II Brzeg zwyciężała ekipy Pogoni Łosiów (2:1), Polonii Przylesie (3:1) i LZS-u II Starowice (5:3 po dogrywce).

Spotkanie zostanie rozegrane w czwartek o godzinie 15:00 na głównej płycie Stadionu Miejskiego w Brzegu. Wstęp wolny – zapraszamy do przyjścia i kibicowania naszym chłopakom!

Finał terytorialnego Pucharu Polski

Stal II Brzeg – Start II Namysłów

30.05.2024 (czwartek), godz. 15:00

Stadion Miejski w Brzegu

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn