Rezerwy: Stal II Brzeg – Victoria Dobrzyń 5:0

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Piąte z rzędu zwycięstwo naszej drużyny rezerw zapewniło ekipie Damiana Dziury awans na podium tabeli A-klasy.

Derby powiatu były dość jednostronne, choć pierwsza bramka padła dopiero w 31. minucie. Rzut karny pewnie wykonał wówczas Michał Kaczmar. Ten sam zawodnik tuż przed zmianą stron podwyższył jeszcze na 2:0, dobrze odnajdując się w szesnastce rywali i pewnie pokonując golkipera przyjezdnych.

W drugiej połowie żółto-niebiescy pokusili się o kolejne trafienia. Nadal błyszczał Kaczmar, który w 48′ i 73′ strzelił swojego trzeciego i czwartego gola tego dnia, a w 87. minucie obsłużył podaniem Kacpra Paszkowskiego, który ustalił rezultat na 5:0. Wynik mógł być jeszcze wyższy – w słupek chociażby trafił Bartek Kusicielek.

Trzy punkty zapewniły Stali II Brzeg awans na trzecią pozycję w ligowej tabeli. Za tydzień brzeżanie na wyjeździe zmierzą się z wymagającym rywalem – ekipą Polonii Domaszowice.

10. kolejka A-klasy

Stal II Brzeg – Victoria Dobrzyń 5:0

bramki: Kaczmar 31′ k, 45′, 48′, 73′, Paszkowski 87′

Stal: Łopatka (60′ Nowosielski) – Janczak, Zalewski (46′ Urysz), Paszkowski, Kowalski (60′ Bożek), Wojciechowski (46′ Pietrzak), Ziemba, Sajdyk (46′ Nędzyński), Kaczmar, Kusicielek, Sikora (46′ Widziak). Trener Damian Dziura.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn