Rezerwy: Stal II Brzeg – Start II Namysłów 5:0

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Po znakomitym meczu nasza druga drużyna odniosła trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo, zachowując przy tym trzecie czyste konto.

Piłkarze rezerw Stali od początku dobrze czuli się na murawie i nieźle operowali piłką, ale przed przerwą żadna ze stron nie stwarzała szczególnie dużo sytuacji bramkowych. Aktywniejsi byli jednak brzeżanie i to oni tuż przed zmianą stron otworzyli rezultat. Jakub Kowalski w 41. minucie uruchomił podaniem Michała Kaczmara, a ten z zimną krwią pokonał bramkarza Startu II Namysłów.

W drugiej połowie Stalowcy zagrali prawdziwy koncert, a kluczowy był zwłaszcza fragment pomiędzy 62. a 65. minutą, kiedy to nasz zespół zdobył trzy bramki. Najpierw fenomenalnym uderzeniem z dystansu popisał się Bartosz Bielecki, a futbolówka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i wylądowała w siatce. Kilka chwil później rzut karny pewnie wykorzystał Michał Kaczmar, a 60 sekund później dublet ustrzelił Bielecki. Rezultat w 74. minucie ustalił Bartosz Kusicielek, wykorzystując podanie od Kaczmara.

Uwielbiam takie spotkania, gdzie rywal zmusza nas do wyjścia z naszej strefy komfortu. Start otwierał grę i był w tym naprawdę dobry, starał się nas zamykać bardzo wysoko i w tym meczu długo cierpieliśmy bez piłki. Myślę, że różnicę zrobiliśmy pod względem umiejętności piłkarskich. Przeciwnik na pewno nie zasłużył na tak wysoką przegraną, bo zaprezentował się naprawdę dobrze. Jestem szczęśliwy, że pokazaliśmy wysoka skuteczność i grę na zero z tyłu. Cieszę się, że nasza gra podoba się licznie zgromadzonej publiczności. Złapaliśmy już lekkość w grze i nie osiadamy na laurach, tylko od wtorku zaczynamy przygotowania do kolejnego spotkania – podsumował mecz trener Damian Dziura.

Bramki ze spotkania można obejrzeć na poniższym nagraniu:

Za tydzień, w sobotę nasz zespół zagra na wyjeździe z Olimpią Lewin Brzeski.

8. kolejka A-klasy

Stal II Brzeg – Start II Namysłów 5:0

bramki: Kaczmar 41′, 64′ k, B. Bielecki 62′, 65′, Kusicielek 74′

Stal: Łopatka – Kowalski (69′ Ziemba), Zalewski, Urysz, Janczak, Pietrzak (55′ Bożek), B. Bielecki, Wojciechowski (69′ Sajdyk), Kusicielek, Sikora (59′ Mozoła), Kaczmar (76′ Lubczyk). Trener Damian Dziura.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn