Rezerwy: Orzeł Olszanka – Stal II Brzeg 3:10

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Kolejny znakomity występ naszej drużyny rezerw i kolejne zwycięstwo. Tym razem Stal II Brzeg rozbiła ekipę Orła Olszanka aż 10:3.

Po pierwszej połowie mało kto spodziewał się aż tak wysokiego rezultatu. Stalowcy co prawda prowadzili już 2:0, lecz gospodarze za sprawą Dominika Sierakowskiego zdobyli bramkę kontaktową. Przed przerwą jeszcze raz trafił Yakovenko i żółto-niebiescy prowadzili 3:1.

Po zmianie stron byliśmy już świadkami prawdziwej deklasacji. Stalowcy z łatwością przedzierali się w pole karne rywali i byli przy tym naprawdę skuteczni. Ostatecznie pewni już awansu do Klasy Okręgowej podopieczni Marka Zagórskiego zwyciężyli 10:3 i w dobrych humorach mogą przygotowywać się do starcia finałowego na szczeblu terytorialnego Pucharu Polski, w który Stal II Brzeg podejmie Start II Namysłów. Ten mecz już w czwartek, 30 maja 2024 r. o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu.

24. kolejka A-klasy

Orzeł Olszanka – Stal II Brzeg 3:10 (1:3)

bramki: Skakun 3, Rudenko 3, Yakovenko 2, Nędzyński, Naspiński

Stal: Łopatka (46′ Grobelski) – Bożek (67′ Łebedyński), Galant, Kopij, Naspiński, Nędzyński (46′ Grajcar), Rudenko, Strzelbicki (46′ Sikora), Skakun, Wroński, Yakovenko. Trener Marek Zagórski.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn