Radjax na dłużej sponsorem Stali!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Cieszymy się, że kolejna firma zdecydowała się przedłużyć współpracę z naszym klubem. Brzeską Stal nadal wspierać będzie Radjax Sp. Jawna - R. Podgórski J. Szczurkowski!

Radjax to jeden z liderów wśród firm transportowych nie tylko w Brzegu, ale i w całej Polsce. Firma działa na rynku międzynarodowego transportu od 1993 roku i w tym okresie zdobyła bezcenne doświadczenie w transporcie towarów z kontrolowaną temperaturą przewozu, dzięki czemu cieszy się szacunkiem i zaufaniem sporej rzeszy klientów.

Radjax jest jedną z niewielu firm, która świadczy tak szeroki wachlarz usług motoryzacyjnych. Oprócz międzynarodowego transportu oferuje ona również remont cystern, wynajem naczep, myjnię, serwis opon, serwis samochodów ciężarowych i wymianę oleju. Na terenie firmy przy ul. Sikorskiego 5 działa również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów oraz stacja paliw.

Podpis na nowej umowie sponsorskiej złożył prezes Stali Brzeg Piotr Scąber oraz właściciele firmy Radjax – Radosław Podgórski i Jacek Szczurkowski.

Jesteśmy dumni, że tak uznana marka postanowiła w dalszym ciągu wspierać rozwój naszego klubu. Dziękujemy za zaufanie!

Radjax Sp. Jawna – R. Podgórski J. Szczurkowski
Brzeg, ul. Sikorskiego 5
tel. +48 77 444 57 50, e-mail: info@radjax.pl
strona internetowa: www.radjax.pl

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn