Panowie, dziękujemy!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Dziś chcielibyśmy podziękować wszystkim zawodnikom, których nie zobaczymy już w żółto-niebieskich barwach w nowym sezonie.

Po spadku z III ligi drużynę opuściło łącznie 15 zawodników. Część z nich powróciło z wypożyczeń do swoich macierzystych klubów, niektórzy postanowili kontynuować swoją karierę na szczeblu III ligi, zaś z usług części zawodników zrezygnował zarząd klubu. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim – zarówno tym, którzy reprezentowali nasze barwy przez kilka lat, jak i tym, którzy w Brzegu spędzili w Stali jedynie ostatnią rundę. Dziękujemy Panowie za wasze zaangażowanie oraz zdrowie zostawiane na boisku i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką.

Odeszli: Dominik Brzozowski, Łukasz Piontek i Grzegorz Ochwat (wszyscy do Polonii Bytom – powrót z wypożyczenia), Michał Maj (MKS Kluczbork), Marcin Wdowiak i Damian Celuch (obaj Barycz Sułów), Marcin Niemczyk (Małapanew Ozimek), Jakub Czajkowski (LZS Starowice), Herve Bostan Amani (LZS Piotrówka – powrót z wypożyczenia), Daniel Morys (Resovia Rzeszów via Garbarnia Kraków), Dominik Bronisławski (Karkonosze Jelenia Góra), Bartłomiej Kulejewski (MKS Myszków), Mateusz Szela, Damian Ślesicki i Radosław Bąk (wszyscy szukają klubów).

fot. Janusz Pasieczny

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn