Olavia® Taxi nowym sponsorem Stali Brzeg!

Olavia® Taxi nowym sponsorem Stali Brzeg!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W ostatnich tygodniach wiele lokalnych firm postanowiło rozpocząć współpracę z naszym klubem. Dziś z przyjemnością możemy poinformować, iż nowym sponsorem Stali Brzeg została firma Olavia® Taxi!

Olavia® Taxi oferuje przewozy taksówką na terenie Oławy, Brzegu i okolic. Samochody firmy pojawiają się na każde życzenie klienta – wystarczy wybrać odpowiedni numer telefonu (502 221 221 w Brzegu, 506 444 777 w Oławie) lub skorzystać ze specjalnej aplikacji mobilnej. Olavia® to coś znacznie więcej niż zwykła firma taksówkarska.

Oprócz przewozu osób, Olavia oferuje również zakupy na telefon, a także transport paczek, towarów i dokumentów (włącznie z ewentualnym wniesieniem po schodach). Firma chętnie współpracuje z klientami przy okazji wszelkich imprez okolicznościowych — wesel, chrzcin czy urodzin.

Jeśli potrzebujesz dostać się do Wrocławia to również na wysokości zadania staje Olavia® Taxi. Dla najwierniejszych firma stworzyła kartę Taxi Olavia Vipcard, która nagradza swoich stałych klientów zniżkami.

Umowę sponsorską z współwłaścicielami firmy podpisał prezes Stali Brzeg Piotr Scąber.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do korzystania z usług Olavia® Taxi!

 

Olavia® Taxi Sp. z o.o. Oława,

ul. Iwaszkiewicza 139/1 (biuro)

kontakt: tel. 506 444 777 (Oława), 502 221 221 (Brzeg)

strona internetowa: www.taxiolawa.pl

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn