Oferta współpracy sponsorskiej

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

BTP Stal Brzeg jest największym klubem sportowym w Powiecie Brzeskim, w którym gra i trenuje ponad 200 zawodników. Od ponad 55 lat tworzymy historię sportu w naszym mieście, rozwijając i wychowując młodzież poprzez aktywny i sportowy tryb życia.

Praca wykonywana przez trenerów Akademii Piłkarskiej Stal Brzeg jest doceniana przez PZPN, który w tym roku po raz kolejny przyznał „brązową gwiazdkę” w programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich, co oznacza spełnienie przez akademię szeregu kryteriów i gwarancją wysokiej jakości szkolenia.

Drużyna seniorów już szósty rok z rzędu występuje na poziomie III ligi, złożonej z zespołów województwa śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego i lubuskiego. Piłkarze Stali na pięknym Stadionie Miejskim w Brzegu mieli możliwość rywalizacji z byłymi Mistrzami Polski czy innymi dużymi markami.

To stwarza też bardzo bogate możliwości promowania naszych partnerów biznesowych na dużym obszarze kraju. BTP Stal Brzeg oferuje wiele opcji sponsoringu i różne pakiety sponsorskie, które są bardzo atrakcyjne dla właścicieli firm. Nieprzypadkowo w ostatnim czasie tak wiele podmiotów dołączyło do grona naszych sponsorów.

Pełen zestaw pakietów sponsorskich prezentujemy poniżej, jest on również dostępny w załączniku w formacie .pdf. Jesteśmy przekonani, że nawiązanie współpracy przyniesie obustronne korzyści – zarówno naszemu klubowi, jak i waszej firmie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

e-mail: stalbrzeg67@gmail.com

tel. 505-129-721

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn