Michał Hawryło dołącza do ekipy żółto-niebieskich!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Oficjalnie możemy poinformować o trzecim transferze do naszej drużyny. Nowym zawodnikiem w ekipie Stali został pomocnik Michał Hawryło!

Nowy zawodnik Stali urodził się 23 stycznia 2001 roku, mierzy 178 cm i waży 73 kg. Jego pierwszym klubem w karierze był Moto-Jelcz Oława – tam występował w drużynach dziecięcych i juniorskich. Sezon 2017/18 Michał spędził w juniorach Śląska Wrocław, natomiast rok później przeniósł się Foto-Higieny Gać. Zespół spod Oławy był jego pierwszą przygodą z seniorskim futbolem.

W barwach Foto-Higieny 22-latek na przestrzeni trzech sezonów wystąpił w 67 meczach na poziomie III ligi, w których zdobył dwa gole. Szczególnie udane były dla niego rozgrywki 2020/21, w których młody piłkarz stał się absolutnie podstawowym graczem swojego zespołu. Udane występy zaowocowały transferem do Ślęzy Wrocław. Hawryło w ekipie trenera Kowalskiego spędził równo rok, notując w tym czasie 26 ligowe mecze i zdobywając jedną bramkę. Ostatni sezon nasz nowy zawodnik spędził ponownie w IV-ligowej Foto-Higienie Gać.

Pomocnik żółto-niebieskich idealnie wpisuje się w pomysł budowy nowego zespołu Stali, opartego na zdolnej i ambitnej, ale ogranej już młodzieży, wspomaganej kilkoma doświadczonymi zawodnikami. Michał powinien być ważnym ogniwem w nowym sezonie i liczymy na jego dobrą grę w nadchodzącym sezonie.

Witamy w Stali i życzymy sukcesów!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn