Marcin Nowacki i Piotr Józefkiewicz nie są już trenerami Stali Brzeg

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Trener Marcin Nowacki i jego asystent Piotr Józefkiewicz przestali pełnić obowiązki szkoleniowców I zespołu Stali Brzeg.

Po sobotnich, przegranych 0:4 derbach Opolszczyzny z MKS-em Kluczbork trenerzy Marcin Nowacki i Piotr Józefkiewicz oddali się do dyspozycji zarządu klubu. Na poniedziałkowym posiedzeniu zarządu zarówno trenerzy, jak i władze naszego klubu podjęły decyzję o rozwiązaniu kontraktów za porozumieniem stron.

Marcin Nowacki wraz ze swoim asystentem objęli stery w Stali 12 października 2021 roku. W sezonie 2021/22 jego zespół spokojnie utrzymał się w III lidze, kończąc rozgrywki na 9. miejscu. Po niezłym początku nowego sezonu (cztery punkty w dwóch meczach) nastąpiło nagłe załamanie formy naszej drużyny. Stalowcy przegrali z kretesem trzy kolejne spotkania, tracąc w nich łącznie 11 goli, wskutek czego wylądowaliśmy w strefie spadkowej. Trener Nowacki prowadził żółto-niebieskich łącznie w 27 ligowych spotkaniach, wygrywając 11 z nich, 4 remisując i 12 przegrywając.

Panowie, dziękujemy wam za wszystko, co zrobiliście dla naszego klubu, życząc powodzenia w dalszej karierze trenerskiej oraz w życiu prywatnym. Zawsze będziecie mile widziani na meczach Stali Brzeg!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn