Kuriata, Szymczyk i Brusiło przedłużyli umowy ze Stalą

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Rozpoczynamy prezentację kadry na sezon 2023/24. Z przyjemnością informujemy, że umowy z naszym klubem przedłużyli Michał Kuriata, Michał Szymczyk i Rafał Brusiło!

Michał Kuriata spędzi w brzeskiej drużynie już siódmy sezon z rzędu. 25-letni pomocnik, który jest żywą legendą naszego klubu nigdzie się nie rusza i pomoże Stali walczyć na III-ligowym poziomie. „Kura” dotychczas rozegrał dla Stali 148 meczów ligowych, zdobywając w nich 4 gole.

Umowę ze Stalą Brzeg na kolejny sezon przedłużył również Michał Szymczyk! „Bambi” reprezentuje nasze barwy od sezonu 2019/20, z roczną przerwą na występy w Foto-Higienie Gać. 22-latek w minionych rozgrywkach, gdy tylko był zdrowy, występował w pierwszym składzie. Łącznie zanotował 21 występów w IV lidze, zdobywając trzy gole.

Nadal żółto-niebieskie barwy reprezentował będzie najbardziej doświadczony zawodnik z dotychczasowej kadry, czyli Rafał Brusiło! Rafał dołączył do Stali przed startem poprzedniego sezonu. Swoim spokojem zarówno na boisku, jak i w szatni był świetnym przykładem dla młodszych kolegów. W IV lidze pomocnik zanotował 28 występów i zdobył 4 bramki.

Chłopaki, cieszymy się, że zostajecie w brzeskiej Stali i życzymy wam udanego sezonu 2024/25!

 

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn