Juniorzy młodsi: Piast Strzelce Opolskie – Stal Brzeg 1:6

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Okazałe zwycięstwo w pierwszej wiosennej kolejce OLJM pozwoliło ekipie Wojciecha Kaszuba zająć pozycję lidera tabeli.

Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na tak wysokie zwycięstwo brzeżan. Na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie remisowym – co prawda już w 15. minucie gola dla Stali zdobył Michał Soliński, lecz niespełna 120 sekund później gospodarze wyrównali.

Nasza drużyna prawdziwy koncert dała dopiero po zmianie stron. Trafienia Michała Solińskiego, Mateusza Mozoły, Jakuba Pawlicy, Kacpra Grabowskiego i Tomasza Górskiego ustaliły końcowy wynik na 6:1, a tym samym wywindowały żółto-niebieskich na fotel lidera tabeli.

1. kolejka OLJM

Piast Strzelce Opolskie – Stal Brzeg 1:6

bramki dla Stali: Soliński 15′, 51′, Mozoła 46′, Pawlica 81′, Grabowski 83′, Górski 89′

Stal: Kurowski – Błaszczak, Chromik, Lupa, Małek, B. Młynarczyk, M. Młynarczyk, Mozoła, Pawlica, Sikora, Soliński. Z ławki wchodzili: Fiałka, Górski, Grabowski, Kozłowski, Wajer. Trener Wojciech Kaszub.