Jerzy Zender wzmacnia ofensywę Stali!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W sezonie 2023/24 nasza drużyna rywalizuje aż na trzech poziomach rozgrywkowych: w IV lidze, w wojewódzkim Pucharze Polski, a także na szczeblu centralnym Fortuna Pucharu Polski. Aby skutecznie walczyć na trzech frontach, potrzebna jest solidna i zbilansowana kadra. W tym celu do Stali - w ramach wypożyczenia ze Śląska II Wrocław - przenosi się Jerzy Zender!

Nasz nowy zawodnik urodził się 24 maja 2004 r. Jego nominalną pozycją na boisku jest środek pomocy bądź oba skrzydła.

Młody pomocnik swoją przygodę z piłką rozpoczął w zespole FC Wrocław Academy, gdzie spędził łącznie 11 lat. Kolejnym przystankiem był Śląsk Wrocław. We wrocławskiej drużynie rywalizował w zespołach U-17 i U-19, występując w Centralnej Lidze Juniorów. Następnie został włączony do szerokiej kadry Śląska II Wrocław, natomiast ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu do IV-ligowego Piasta Żmigród, gdzie zbierał pierwsze doświadczenia w piłce seniorskiej.

19-latek trenuje z żółto-niebieskimi od kilku tygodni i w tym czasie zyskał uznanie sztabu szkoleniowego. Liczymy, że zwiększona rywalizacja pozytywnie wpłynie na cały zespół, a nasz nowy zawodnik pokaże swój duży potencjał na boisku.

Jurek, witamy w Stali i życzymy sukcesów!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn