Informacje organizacyjne przed meczem Stal – MKS

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Przekazujemy kilka informacji organizacyjnych przed sobotnim, derbowym spotkaniem Stal Brzeg - MKS Kluczbork.

Pierwsza informacja dotyczy klubowych gadżetów, w które ponownie będzie można zaopatrzyć się przed meczem w kasie. Do nabycia będą szaliki (35 zł), czapki z daszkiem (30 zł), smycze (5 zł) oraz karnety na pozostałe spotkania w rundzie jesiennej w promocyjnej cenie – 70 złotych. W cenie karnetu jest możliwość wstępu na pozostałych siedem domowych meczów Stali w 2022 roku. Kupując karnet zyskujesz więc finansowo, a oprócz tego unikasz stania w kolejce przed meczem.

Ponadto przy wejściu na stadion rozdawane będą darmowe ulotki meczowe, a także gazetki reklamowe naszego sponsora Olavia Taxi. Podczas spotkania będzie funkcjonować nasze stoisko gastronomiczne, gdzie będzie można nabyć ciepły posiłek oraz różne napoje, w tym kawę.

Przypominamy, iż stadionowe bramy zostaną otwarte na godzinę przed pierwszym gwizdkiem, już o 16:00. Bilety pozostają w standardowych cenach: NORMALNY – 12 złotych, ULGOWY – 8 złotych i DLA DZIECI DO LAT 12 – 2 złotych.

Zachęcamy – w miarę możliwości – do wcześniejszego przybycia, by uniknąć kolejek przed bramą wejściową. Do zobaczenia na Stadionie Miejskim w Brzegu!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn